O mně

Jsem Zuzka, bývalá nadějná učitelka angličtiny a společenských věd, jejíž hvězda po letech za katedrou úplně vyhasla. IMG_1303

Přes bytostnou potřebu tvořit jsem bohužel brzy pochopila, že na sochy a obrazy nemám dostatek talentu. Celý život jsem tedy obtěžovala své bližní alespoň rukodělnými výrobky a více či méně zdařilými oděvními výtvory.

Úplně první modely jsem stvořila někdy v šesté třídě brzy po ránu, když jsem před odchodem do školy zjistila, že ten den nemám co na sebe. Nechtěla bych je dnes vidět...

Šití jsem propadla o mnoho let později. Zjistila jsem, že když začnu šít, ocitnu se v jiném časoprostoru, kam za mnou nikdo nemůže. Naprosté flow.

Nechtěla jsem ale být „šikulka“, chtěla jsem být opravdu dobrá. 4 roky jsem tedy věnovala studiu v Institutu módní tvorby a dalším krátkodobým kurzům. Poté jsem strávila rok na stáži ve skvělém týmu u Dity Petrusové - Filipové.

Splněný sen je můj vlastní ateliér a zakázková výroba v Zuzana Hrdinová Krejčovství. Šiju s největší péčí a láskou. Tvořím zde nadčasové modely z přírodních materiálů, pokud možno české výroby. Největší Inspirací jsou mi mé milé klientky, zajímavé ženy, které vědí, co potřebují a upřednostňují kvalitu a jedinečnost. Inspiraci na zakázkové kousky a aktuální informace najdete na mém Facebooku a Instagramu.

 

 

ZH_příspěvek2