O mně

Jsem Zuzka, bývalá nadějná učitelka angličtiny a společenských věd, jejíž hvězda po letech za katedrou úplně vyhasla. IMG_1303

Přes bytostnou potřebu tvořit jsem bohužel brzy pochopila, že na sochy a obrazy nemám dostatek talentu. Celý život jsem tedy obtěžovala své bližní alespoň rukodělnými výrobky a více či méně zdařilými oděvními výtvory.

Úplně první modely jsem stvořila někdy v šesté třídě brzy po ránu, když jsem před odchodem do školy zjistila, že ten den nemám co na sebe. Nechtěla bych je dnes vidět...

Šití jsem propadla o mnoho let později. Zjistila jsem, že když začnu šít, ocitnu se v jiném časoprostoru, kam za mnou nikdo nemůže. Naprosté flow.

Nechtěla jsem ale být „šikulka“, chtěla jsem být opravdu dobrá. 4 roky jsem tedy věnovala studiu v Institutu módní tvorby a dalším krátkodobým kurzům. Poté jsem strávila rok na stáži ve skvělém týmu u Dity Petrusové - Filipové.

Splněný sen je můj vlastní ateliér a zakázková výroba v Zuzana Hrdinová Krejčovství. Šiju s největší péčí a láskou. Tvořím zde nadčasové modely z přírodních materiálů, pokud možno české výroby. Největší Inspirací jsou mi mé milé klientky, zajímavé ženy, které vědí, co potřebují a upřednostňují kvalitu a jedinečnost. Inspiraci na zakázkové kousky a aktuální informace najdete na mém Facebooku a Instagramu.

 

 

ZH_příspěvek2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení